Salon Giżycko

Dane kontaktowe do naszego salonu w Giżycku:

O naszym salonie:

Od ponad 20 lat damy o wzrok mieszkańców Giżycka i okolic. W naszych salonach znajdziecie Państwo ogromny wybór oprawek i szkieł. Nasi eksperci dopasują okulary do Państwa charakteru oraz stylu.

W Giżycku prowadzimy salon Optyk Ekspert przy ulicy Tadeusza Kościuszki. W każdym z naszych salonów pracują specjaliści, którzy odpowiednio zbadają wzrok oraz wprowadzą wymagane korekty. Posiadamy bardzo szeroki wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Jesteśmy autoryzowanym dealerem ponad 30 marek, zarówno typowo optycznych jak i lifestylowych. Producentem szkieł, które montujemy w oprawkach jest Nikon – światowy ekspert w dziedzinie optyki.

Formularz kontaktowy:

Wypełniając formularz kontaktowy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OPTYK EKSPERT R.Grzeszczak, w celu przedstawienia odpowiedzi na zadanie zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia Państwa zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Przysługuje Państwu również prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania. Pełny tekst na temat polityki prywatności / RODO znajdą Państwo tutaj.